نوترامیکس

nutramix

بعد از صحبت کردن راجع به این همه هله‌هوله‌ی مضر! که برای بدنمون اَخ و جیزه! می‌ریم سراغ یه هله‌هوله‌ای که طبیعیه و همینش باعث می‌شه که جزء “هله‌هوله‌های همه‌کَس خوار” بشه(یعنی همه می‌پسندن و تناول می‌کنن احتمالاً) و اون چیزی نیست جز میوه. چیزی که احتمالاً بزرگ‌ترهای محترم همیشه تو رویاها و دعاهاشون ازش به عنوان جایگزین هله‌هوله‌هایی که پر از رنگ و سم و ماده‌ی شیمیایی و مریضی و بدبختی و مکافات  و هزار آشغال دیگه‌س، یاد می‌کنن. خوب ما چرا همیشه میوه نمی‌خوریم؟ چون اصولاً تنبلیم و حال کندن پوستِ حتی موز رو هم نداریم! چه برسه به این‌که بخوایم بریم میوه از تو یخچال برداریم و درست و بی‌نقص ( اتفاقی که از دید والدین هرگز اتفاق نیفتاده و نمی‌افته ) بشوریمش و پوست بکنیم و نوش جان کنیم!

با تمام این اوصاف، می‌رم سراغ نوترامیکس. پدیده‌ای ۷۰۰ تومنی که شامل ۴۵ گرم از میوه‌های مختلفه. تیکه‌های سفید نارگیل ( که من یکی خیلی خوشم اومد، با وجود شیرینی زیادش)، تیکه‌های زرد طالبی ( بدی نبود به‌نظرم. البته من خیلی طالبی‌ دوس ندارم)، تیکه‌های قرمز گیلاس(که بامزه بود) و تیکه‌های سبز پوملو( که اولش شیرین و خوشمزه‌س و بعدش مزه‌ی پوست پرتقال می‌ده) و خوردن همین تیکه سبزاس که باعث ایجاد سوال می‌شه. سوالی تو این مایه‌ها: اه این چیه؟ پوس پرتقال ریختن توش این دانشمندا :|؟ عمل بعدی‌ای که انجام می‌شه اینه که بسته‌شو می‌چرخونین و به کلمه‌ی پوملو برمی‌خورین. قدم بعدی تعجب کردنه! بعدش اگه اینترنت دم دستتون باشه با یه سرچ مختصر می‌فهمین که ای دل غافل! چقدر میوه تو دنیا هست و ما بی‌خبریم، بعد به خودتون میاین و می‌گین بهتر! میوه‌ای که مزه‌ی پوس پرتقال بده به چه درد می‌خوره؟ یه دو سه تا دیگه می‌خورین و می‌گین: بدم نیست! و برش می‌گردونین دوباره به اسمش خیره می‌شین.بعد خوردن چندتا قانع می‌شین که چیز خوبیه و چقدر حیف که احتمالاً اینجاها پیدا نمی‌شه! البته تموم این اتفاقا وقتی میفته که مثل من ندونین پوملو چیه.

یه سرگرمی‌ای که می‌تونین با این هله‌هوله انجام بدین اینه که چشاتونو ببندین و بخورین و سعی کنین حدس بزنین چی دارین می‌خورین و هربار خوشحال از کشفتون دونه‌ی بعدی رو بردارین و دعا کنین که خدا این شادی‌های کوچیکو ازتون نگیره:D

اگه هنوزم نمی‌دونین پوملو یا گریپ‌فروت چینی چیه، می‌تونین اینجا و اینجا رو به ترتیب واسه زبونای فارسی و انگلیسی، و اینجا و اینجا و اینجا و اینجا و اینجا رو واسه زبونای آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی، پرتغالی و اسپرانتو، چک کنین.

وبسایت دینا، خبری از این محصول نداده و عجیبه یکم این موضوع.

نوترامیکس

دسته‌بندی: میوه، تکه‌های میوه

مزه حدودی: گیلاس، طالبی، نارگیل، پوست پرتقال 😀

قیمت: ۷۰۰ تومان

ترکیبات: مشخصاً میوه‌ها! شامل گیلاس، طالبی، نارگیل و پوملو

++++

اگه شما هم مثل من به عکاسی علاقه‌مند باشین و دوست داشته باشین راجع بهش اطلاعات بیشتری کسب کنین، می‌تونین این سایتو چک کنین. اگر هم نه که هیچی 😀

این سایت علاوه بر عکس‌ها، اطلاعات نورپردازیشون رو هم ارائه می‌ده که فک کنم خیلی به‌دردبخوره. کافیه یکی از عکساشو انتخاب کنین تا بهتون تنظیمات دیاف و شاتر و ایزو و حالت قرارگیری منابع نور و اینجور چیزا رو بده. کار جالب دیگه‌ای که می‌تونین بکنین اینه که خودتون توش عکس اضافه کنین و به بالابردن سطح دانش عمومی کمک کنین!