درباره‌ی هوله‌زون

با نام خدا

تابستون ۸۹ بود که تصمیم گرفتیم یه سایت درباره‌ی هله‌هوله‌ها بزنیم. هله‌هوله‌هایی که دور و برمون هستن، احتمالا هرروز باهاشون سروکار داریم و معمولا می‌خوریمشون که صرفا یه چیز باحال خورده باشیم؛ ولی چرا یکم بیشتر راجع بهشون ندونیم؟ چرا بیشتر نشناسیمشون؟ و چرا اگه محصولی خوب یا بده از نظرمون، راجع بهش حرف نزنیم که تولیدکننده‌ش بفهمه؟ چرا قبل از اینکه می‌ریم تو مغازه که یه چیزی بخریم که ته دلمونو بگیره و مهم نباشه برامون که چیه، این بار ندونیم که چی می‌خوایم و دنبال یه چیز خاص نباشیم؟

ما اینجاییم که به این سوالا جواب بدیم 😀 تیریپ تبلیغای کشکی تلویزیونی مثلا:D

نه جدی. ما هله‌هوله دوست داریم، و دوست داریم راجع بهش بنویسیم 🙂 سعیمون هم اینه که هرچیز هله‌هوله‌واری رو اینجا راجع بهش بنویسیم 🙂 تا جایی هم که گشتیم و داشتیم برنامه‌ریزی می‌کردیم موقع شروع، ما اولین و تنها سایتی هستیم که راجع به هله‌هوله‌ها می‌نویسه. سعیمون هم اینه که علاوه بر اولین، بهترین هم باشیم 🙂 البته اگه یه روزی خل و چل دیگه‌ای پیدا شد که دوست داشت راجع به هله‌هوله‌ها بنویسه 😀

36 دیدگاه دربارهٔ «درباره‌ی هوله‌زون»

 1. از توضیحات کاملی که درخصوص محصول اسنک یامی (طعم پنیرخامه ای ) دادید ،متشکرم .البته خود من هم از طعم های دیگر موجود دربازار استفاده کردم مثل باربیکیو و کاری – که خیلی اونا هم خوشمزه بودند.
  اگرمیشه راجع اونا هم مطلب بنوسید .

  ممنون

  سحر

  1. خواهش می‌کنم
   راستش منم اونا رو تست کردم و به نظرم اومد که این از همه‌شون خوشمزه‌تره، بخاطر همین راجع به این نوشتم، دیگه راجع به اونا فک نکنم بنویسم

 2. من سرچ کردم درمورد ماست بستنی و به اینجا رسیدم..
  خیلیییی زیاد ایده‌تون برای زدن اینجا خوب بود.. و توضیحات دقیق و پیگرانه‌تون موقع بررسی یه محصول.. در کل خیلی دوست داشتم سبک توضیح‌تون رو..
  امیدوارم بازم سرچ‌هایی منو به این صفحه برسونه.. 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن